przyjazd:
wyjazd:
już od 160

Wprowadź kod promocyjny

Zadzwoń Rezerwacja Lokalizuj

Ferie w Sopocie i w okolicach

2023-02-07

Ferie w Sopocie i w okolicach

Wybierasz się do nas w ferie? Szukasz nieoczywistych atrakcji i form spędzenia czasu? Śpieszymy z podpowiedziami. Oto kilka naszych propozycji poza tymi, które znajdziesz w każdym przewodniku i opisie ciekawych miejsc w Trójmieście. Wiele z nich dostępnych jest tylko teraz - zimą, więc nie czekaj tylko rezerwuj pobyt i przyjeżdżaj! Zapraszamy! Zimowa aura w Sopocie jest naprawdę magiczna. 

 

Każda pora roku w Sopocie jest wyjątkowa. Oprócz stałych atrakcji wymienionych na stronie https://visit.sopot.pl/atrakcje-turystyczne/ zachęcamy podczas ferii odwiedzić:

  • Lodowisko przy molo

Lodowisko będzie zlokalizowane na skwerze Kuracyjnym vis-a-vis wejścia na molo. To wyjątkowa ślizgawka z widokiem.

  • Odbierz „Sopocką wykreślankę” i zostań „Odkrywcą Sopotu”

Zachęcamy do odkrywania Sopotu całą rodziną, miasto Sopot  stworzyło „Sopocką wykreślankę”

To forma zabawy słownej dla najmłodszych polegająca na odnajdywaniu i wykreślaniu ukrytych w przedstawionym diagramie wyrazów. Każde dziecko które pojawi się w naszych punktach Informacji Turystycznej z dobrze wypełnioną wykreślanką otrzyma od nas imienny dyplom –  „Odkrywcy Sopotu ”i drobny gadżet, który będzie miłą pamiątką.

  • Aquapark Sopot

Codziennie w dniach 14-29 stycznia 2023 w godzinach 12.00-16.00 w Aquapark Sopot czekają animatorzy, którzy będą zachęcać do udział w grach i zabawach w wodzie M.in. Obrona Wyspy, Mokra piłka, Aqua Basket, Woda to lawa, Kule armatnie, Podwodny tunel, Wodna szarża i wiele innych! A wszystko w cenie biletu na basen!

  • Morsowanie o wschodzie słońca z Morzem Aniołów                                                                                                             

Codziennie o wschodzie słońca na wejściu 28 w Sopocie (koniec ulicy Traugutta) wchodzą do wody ludzie z inicjatywy Morza Aniołów, zapraszają do przyłączenia się.

 

Poza Sopotem można odwiedzić:

  • Ogród Świateł Alicja w Krainie Czarów

Niesamowity Ogrodu Świateł, którego motywem przewodnim będzie Alicja w Krainie Czarów, składa się niemal 25 instalacji świetlnych, m.in. Zwariowany Podwieczorek, Zamek Królowej Kier, Kot z Cheshire, Gąsienica oraz wiele atrakcji multimedialnych takich jak np. choinka multimedialna stworzona z 30 000 świateł LED, łąka świetlna czy tunel multimedialny pełen zaczarowanego światła!

  • Experyment Gdynia

Zapraszamy na nasze interaktywne wystawy 7 dni w tygodniu. Przygotowaliśmy dla Was WARSZTATY RODZINNE w wyjątkowym, teleturniejowym formacie, wypełnione doświadczeniami z efektem WOW! Zapraszamy codziennie w godzinach 09:00-17:00, a w piątki po 15:00 korzystajcie  z oferty Happy Hours z biletami za 10 zł.

  • wystawę Van Gogh Multi-Sensory Exhibition do Gdańska

Centrum Wystawienniczo- Kongresowe AmberExpo

Van Gogh Multi-Sensory Exhibition to najbardziej innowacyjna forma doświadczania sztuki! Prace słynnego artysty zaprezentowane są dzięki technologii Digital Art 360, która przenosi widzów w niesamowity świat wyobraźni wielkiego mistrza.

Opinie gości

Bardzo miły pobyt
Mikus, Booking.com

Dane kontaktowe

+48 58 347 73 00 / +48 505 268 123 Nosalowy Dwór Resort & SPA Hotel Molo
ul.Podjazd 6, 81-805 Sopot
+48 58 347 73 00 / +48 505 268 123

Obecnie system rezerwacyjny jest niedostępny. W sprawie rezerwacji proszę kontaktować się pod adresem: rezerwacja@hotelmolo.com lub pod numerem +48 505 268 123

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij