Zadzwoń Rezerwacja Lokalizuj

Pokoje

Naszym Gościom oddajemy do dyspozycji  70 klimatyzowanych pokoi z łazienkami, których nowoczesny wystrój łączy się z prostotą i funkcjonalnością. Każdy z hotelowych pokoi zdobi rysunek Pera Oscara Dahlberga  z niezwykłej serii " Sopot w rysunkach" przedstawiający fragment Sopotu, który zainspirował artystę.   

Wszystkie pokoje  wyposażone są w telewizje satelitarną, sejf, minibar, suszarkę do włosów oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu.  

Położenie obiektu sprawia, że okna większości pokoi skierowane są na zabytkowe sopockie kamienice lub nowoczesną architekturę galerii Sopot Centrum. 

Jeden z naszych pokoi został również przystosowany do potrzeb osób poruszających się na wózku. 

Dane kontaktowe

+53 347 73 00 Nosalowy Dwór Resort & SPA Hotel Molo
ul.Podjazd 6, 81-805 Sopot
+48 58 347 73 00 / +48 505 268 123

Obecnie system rezerwacyjny jest niedostępny. W sprawie rezerwacji proszę kontaktować się pod adresem: rezerwacja@hotelmolo.com lub pod numerem +48 505 268 123

Zapisz się na newsletter

Zostaw nam swojego maila, będziesz mógł uzyskać jako jeden z pierwszych najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij