przyjazd:
wyjazd:
już od 179

Wprowadź kod promocyjny

Zadzwoń Rezerwacja Lokalizuj

Hotel

Hotel Molo, to nowoczesny obiekt położony w prestiżowym i pełnym życia kurorcie jakim jest miasto Sopot.

Usytuowany przy słynnej  ulicy Bohaterów Monte Cassino, w odległości zaledwie dziesięciominutowego spaceru od molo i sopockiej plaży, łączy w sobie zarówno funkcje nowoczesności, jak i tradycji wspaniałego polskiego kurortu.

Z okien Hotelu Molo można ujrzeć  malowniczą zabudowę sopockich kamienic, zdobionych pięknymi drewnianymi werandami lub nowoczesny budynek galerii Sopot Centrum.


Sopot Centrum, do którego przynależy Hotel Molo,  to nowoczesny obiekt handlowo usługowy w samym sercu Sopotu. Doskonała lokalizacja na zbiegu ulic Podjazd i Bohaterów Monte Cassino sprawia, że szeroka oferta kulturalno- gastronomiczna staje się naturalnym uzupełnieniem miejskiej przestrzeni.

Na odwiedzających czeka 17 restauracji, kawiarni i barów, oferujących doskonałą kuchnię z całego świata,

W galerii znajdują się również liczne sklepy i punkty usługowe oraz doskonale wyposażona Sopoteka – multimedialna wypożyczalnia filmów, książek i muzyki. Sopot Centrum to miejsce spotkań, skierowane do miłośników kultury i mody. Nowy kulturalny punkt na mapie miasta, gdzie po udanych zakupach, zrelaksują się Państwo w restauracyjnym ogródku.

Dane kontaktowe

+48 58 347 73 00 / +48 505 268 123 Nosalowy Dwór Resort & SPA Hotel Molo
ul.Podjazd 6, 81-805 Sopot
+48 58 347 73 00 / +48 505 268 123

Obecnie system rezerwacyjny jest niedostępny. W sprawie rezerwacji proszę kontaktować się pod adresem: rezerwacja@hotelmolo.com lub pod numerem +48 505 268 123

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij