przyjazd:
wyjazd:
już od 179

Wprowadź kod promocyjny

Zadzwoń Rezerwacja Lokalizuj

Szkolenie z zakresu medycyny estetycznej

2017-01-10

Szkolenie z zakresu medycyny estetycznej

W terminie 14 i 15 stycznia 2017 w hotelowym Gabinecie Kosmetycznym CENOTE, odbędzie się szkolenie WSTĘP DO ZABIEGÓW MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, prowadzone przez Zespół EPIC LOOK. Szkolenie skierowane jest do właścicieli salonów kosmetycznych, kosmetyczek i kosmetologów oraz wszystkich osób, zainteresowanych medycyną estetyczną.

Podczs szkolenia można będzie pozyskać wiedzę na temat najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej, ktore zostaną zaprezentowane i szczegołowo omówione. 

Nie wiesz czy inwestować w drogie szkolenia dla siebie i/lub swojego personelu? Nie wiesz czy realizacja usług z zakresu medycyny estetycznej jest dobrą ścieżką rozwoju? Skorzystaj z tego poglądowego szkolenia, które przeprowadzi prawdziwy ekspert w tej dziedzinie. Obejrzysz z bliska jak wyglądają zabiegi, dowiesz się o niuansach zabiegów medycyny estetycznej. Lekarz, praktyk, instruktor zaprezentuje i omówi szeroki zakres zabiegów. Szkolenie odbywa się w formie prezentacji. Podczas szkolenia pokazujemy zabiegi na minimum 15-20 modelkach.

 

Koszt szkolenia : 400zł

 

Zgłoszenia przez stronę www lub telefonicznie: 533 828 662

http://epiclook.pl/…/wstep-do-zabiegow-medycyny-estetycznej/

Dane kontaktowe

Hotel Molo
ul.Podjazd 6, 81-805 Sopot
+48 58 347 73 00 / +48 505 268 123

Obecnie system rezerwacyjny jest niedostępny. W sprawie rezerwacji proszę kontaktować się pod adresem: rezerwacja@hotelmolo.com lub pod numerem +48 505 268 123

Zapisz się na newsletter

Zostaw nam swojego maila, będziesz mógł uzyskać jako jeden z pierwszych najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij