przyjazd:
wyjazd:
już od 179

Wprowadź kod promocyjny

Zadzwoń Rezerwacja Lokalizuj

Niezwykły projekt lobby Hotelu Molo

2016-09-01

Niezwykły projekt lobby Hotelu Molo

Wnętrze lobby Hotelu Molo to esencja ducha Sopotu. Idzie ono w parze z filozofią miasta by zrywać z jarmarczną tradycją w miastach polskiego wybrzeża. Dlatego miejsce zostało zaprojektowane jako przestrzeń wyciszenia, relaksu, o właściwościach wręcz terapeutycznych. Wchodząc więc do hotelu dostrzegamy znak rozpoznawczy miejsca - suche drzewa zebrane z plaży. Stanowią one tło dla dobrego światowego designu - mebli marki Ton i Federicia. Na środku - miejsce spotkań - stół złożony ze starych desek z sopockiego molo.

By dodać do tego trochę sopockiego dziedzictwa kulturowego, wnętrze uzupełniają takie akcenty jak historyczne zdjęcia miasta pozyskane z zasobów Biblioteki Kongresu USA. Podobnie podłoga ułożona w jodełkę, zegar z marmurem bianco carrara w tle czy bujane fotele to ukłon w stronę sopockiego eklektyzmu.

Całość skąpana jest w plażowych kolorach - błękicie, granacie a także kolorze piaskowym.

Autorem projektu jest Jan Sikora SIKORA WNĘTRZA.

Fot. TOM KUREK

Więcej zdjęć: http://www.hotelmolo.com/galeria

Dane kontaktowe

Hotel Molo
ul.Podjazd 6, 81-805 Sopot
+48 58 347 73 00 / +48 505 268 123

Obecnie system rezerwacyjny jest niedostępny. W sprawie rezerwacji proszę kontaktować się pod adresem: rezerwacja@hotelmolo.com lub pod numerem +48 505 268 123

Zapisz się na newsletter

Zostaw nam swojego maila, będziesz mógł uzyskać jako jeden z pierwszych najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij